0 (392) 815-1498

City Spa Güzellik Merkezi

Yazı Boyutu

      Hastanemiz bünyesinde bulunan City Spa Güzellik Merkezimizde yapılan işlemler;

   •Buz Lazer Epilasyon (Soprano Ice): Son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Buz epilasyon çok daha geniş yüzeyleri hedef alır ve her bir atışta çok daha fazla kıl köküne ulaşır. Bu nedenle aynı zamanda diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla seanslar daha kısa sürer. Buz lazer epilasyon yöntemi, yüksek etkili olduğundan, yine diğer epilasyon çeşitlerine oranla seans sayısı da azdır. Buz epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma aralarında verilen soğutma, ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye çeker.Ayrıca buz lazer 4 mevsim uygulanabilir.

   •Yüz İçin Atışlı Lazer (Fotona)

   •PRP Cilt-Yüz; PRP "Platelet Rich Plasma - Platelet (trombosit, pıhtı hücresi) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması" adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. PRP yönteminde kişiden 8- 20 cc kan alınarak santrifüj edilir. PRP tedavisinde elde edilen serum, küçük miktarda ve yaygın olarak derinin içine enjekte edilir.

  • Cildi en doğal biçimde yeniden canlandırır ve parlatır.
  • Kırışıklıkları ve çizgileri deriyi doldurarak değil "gençleştirerek" giderir.

   •PRP Saç;  PRP, özellikle saç dökülmesini tedavi etmek amacıyla da sıklıkla kullanılıyor. Saç Prp'si çok doğal, alerji riski olmayan, uygulaması kolay ve güvenilir bir işlemdir.

   Saç köklerini besler, güçlendirir ve saç dökülmesini engeller.

   •Cilt Soyma

   İşlemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu için 05428800163 numaralı telefondan güzellik merkezimize ulaşabilirsiniz.

City Spa