0 (392) 815-1498

Kurucumuz

Yazı Boyutu

Dr. Kemal Kamiloğlu

   Dr. Kemal Kamiloğlu

   29 Ekim 1957'de Baf Timi'de doğan Dr. Kemal Kamiloğlu İlkokulu Timi'de Ortaokul ve Lise 2. sınıfa kadar Baf'ta Lise son sınıfını Girne Anafartalar Lisesi'nde okumuştur.

   Tıp eğitimini 1975-1981 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Kemal Kamiloğlu daha sonra İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden "Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı" ünvanı ile uzmanlık eğitimini alarak öğrenimini tamamlamıştır.

   1986-1988 yılları arasında Pandeya Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak askerlik görevini tamamlamıştır.

   1989 yılında Girne'de Kamiloğlu Kadın Doğum Kliniğini Kurmuştur.

   2006 yılında Girne'de Kamiloğlu Hastanesi'ni kuran Dr. Kemal Kamiloğlu Girne'ye sağlık alanında birçok teknolojik cihaz ve yenilik getirmiştir.

   Bütün alanlarda uzman doktor kadrosu, teknolojik cihazlar, modern ameliyathane servis ve yoğun bakımıyla hizmet vermekte olan Kamiloğlu Hastanesi'nde Başhekim ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

   3 çocuk babası Dr. Kemal Kamiloğlu'nun hobileri arasında; yüzme, dalma, balık avcılıcığı, avcılık, at biniciliği yer almaktadır.